KONST / Litografier / Färglitografi 12486252
nr 1248 6252
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 186/200, bladets mått: 61x45, löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 april 2019
kl 19:35:37
100 kr
200 kr
150 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd